آسمان صاف تا کمی ابری تهران/ کاهش نسبی دمای تهران از فردا


بنابر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران طی چند روز آینده صاف تا کمی ابری است و از فردا روند کاهش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می شود.

به گزارش ایسنا، با بررسی نقشه‌های هواشناسی و خروجی الگوهای پیش یابی عددی، وضعیت جوی استان تهران طی چند روز آینده آسمان صاف تا کمی ابری با جوی نسبتا پایدار و در ارتفاعات گاهی افزایش ابر، در نواحی جنوبی و غربی در بعضی ساعات وزش باد شدید با خیزش موقت گرد و خاک و انتقال گرد و خاک از استان‌های مجاور، با کاهش کیفیت هوا، دید افقی و غبارآلود پیش بینی می‌شود.

در ساعات بعدازظهر روز شنبه و یکشنبه در ارتفاعات شمالی استان افزایش ابر و بارش پراکنده با احتمال رعد و برق دور از انتظار نیست و از فردا روند کاهش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۴۳ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا جمعه ( ۹ تیرماه) صاف در بعضی ساعات وزش باد و غبار محلی با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و طی ‌شنبه ( ۱۰ تیرماه) صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات وزش باد و گرد و خاک با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا