پیام تبریک وزیر بهداشت به مناسبت عیدقربان


وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور پیامی، فرا رسیدن عید سعید قربان را به وزرای بهداشت کشورهای اسلامی تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با صدور پیامی، فرا رسیدن عید سعید قربان را به وزرای بهداشت کشورهای اسلامی تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد گسترش تعاملات نظام های سلامت کشور های مسلمان، ارتقاء سلامت امت اسلامی را موجب شود.

در متن این پیام آمده است: «عید قربان⁩، میعاد سربلندی انسان در آزمون بزرگ بندگی و تجلی بخش فضل و رحمت بی کران الهی است.

تبریکات صمیمانه اینجانب را به مناسبت فرارسیدن این عید بزرگ پذیرا باشید. امیدوارم در این عید فرخنده  با بهره گیری ازبرکات معنوی و اجتماعی آن به ویژه حج ابراهیمی که کانون صمیمیت، یکرنگی و  انسجام مسلمانان است، بتوانیم چهره راستین اسلام ناب محمدی (ص) را مبتنی بر  کرامت انسان و  نوعدوستی در پرتو  خداجویی، به جهانیان عرضه کنیم.

 تقویت تفاهم و تحکیم برادری بین مسلمین نیاز ضروری امروز امت اسلامی است و گسترش فضای  همکاری سازنده میان نظام های سلامت کشورهای مسلمان، سهم و نقشی راهبردی در حل مسائل منطقه ای و بین المللی حوزه بهداشت و درمان دارد و به ارتقای علوم پزشکی در جوامع اسلامی کمک می کند.

امید دارم که به برکت این عید سعید، پیشبرد مناسبات نظام های سلامت جوامع اسلامی مبتنی بر پیشگیری از بیماری ها و ارائه خدمات کیفی و عادلانه سلامت بیش از پیش مورد توجه و اهتمام قرار گیرد.

از درگاه خداوند متعال، تحکیم پیوندهای برادری و محبت، سلامتی و توفیق تمامی مسلمانان جهان را خواستارم.»

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا