خشم گواردیولا از پی‌اس‌جی: تضاد منافع بیداد می‌کند!


کد خبر : 1947408 |
08 تیر 1402 ساعت 19:27 |
7.1K بازدید |

2
دیدگاه


تلاش لوئیس کامپوس، مشاور ورزشی پی‌اس‌جی و مدیر ورزشی سلتاویگو، برای انتقال یک بازیکن از سلتا به پی‌اس‌جی خبرساز شده و او را با اتهام تضاد منافع روبرو کرده است.

خشم گواردیولا از پی‌اس‌جی: تضاد منافع بیداد می‌کند!

به گزارش “ورزش سه”، لوئیس کامپوس در نقل و انتقالات تابستان جاری پر فعالیت ظاهر شده است. کامپوس رسما عنوان مشاور ورزشی پی‌اس‌جی را دارد، ولی عملا وظایف مدیر ورزشی باشگاه را انجام می‌دهد. او در عین حال مدیر ورزشی باشگاه اسپانیایی سلتاویگو است. 
این مدیر پرتغالی اما حالا از سوی چند باشگاه اروپایی به رفتار غیرقانونی و تضاد منافع متهم شده است. علت اصلی این اتهام به دو سمت او در باشگاه‌های پاری سن ژرمن و سلتا ویگو برمی‌گردد. 
یک فوتبالیست عامل اصلی این جنجال است. گابری ویگا، هافبک خلاق سلتاویگو، که چند باشگاه بزرگ اروپایی خواهان به خدمت گرفتنش هستند.
ماجرا از زمانی آغاز شد که چند باشگاه لیگ برتر انگلیس خواهان به خدمت گرفتن گابری ویگا شدند. ستاره 21ساله اسپانیایی که با سرعت و تکنیک بالایش توجه چلسی و منچسترسیتی را به خود جلب کرده است. گفته می‌شود پپ گواردیولا با ویگا صحبت کرده و به او قول داده که در صورت پیوستن به سیتی به یکی از بازیکنان اصلی تیمش تبدیل خواهد شد. 

1892530

اما لوئیس کامپوس که وظیفه اصلی نقل و انتقالات پی‌اس‌جی را بر عهده دارد برای به خدمت گرفتن گابری ویگا از سلتاویگو باید با خودش مذاکره کند، چرا که او مدیریت ورزشی این باشگاه اسپانیایی را برعهده دارد. این موضوع خشم منچسترسیتی و چلسی را برانگیخته است. در فرانسه گفته می‌شود لوئیس انریکه، سرمربی فصل آینده پی‌اس‌جی، به لوئیس کامپوس اصرار کرده که ویگا حتما باید به جمع بازیکنانش اضافه شود و با توجه به شرایط خاص کامپوس در دو باشگاه می‌توان خرید این ستاره اسپانیایی توسط پی‌اس‌جی را قطعی دانست.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا