امباپه با این استوری بازار را شوکه کرد (عکس)


کد خبر : 1947498 |
09 تیر 1402 ساعت 13:14 |
13.5K بازدید |

0
دیدگاه

سناریو عوض شد: PSG و کیلیان صلح می‌کنند


کیلیان امباپه، ستاره خط حمله پاری‌سن‌ژرمن، با انتشار برنامه بازی‌های پیش فصل این تیم تاکید کرد که قصد ماندن دارد.

امباپه با این استوری بازار را شوکه کرد (عکس)

به گزارش ورزش سه، کیلیان امباپه بعد از اعلام اینکه قصد تمدید با پاری‌سن‌ژرمن را ندارد سران این باشگاه را خشمگین کرد؛ آنها در واکشن به این اظهارات ستاره خود در فکر فروش او در همین فصل هستند تا حداقل او را مفت از دست ندهند. با این وجود امباپه با انتشار یک استوری بازهم معادلات را بهم زد.

او در آستانه جلسه مهمی که در مورد آینده‌اش برگزار خواهد شد به میامی سفر کرده تا از تعطیلات لذت ببرد. نمایندگان امباپه همراه با مادر او قرار است امروز با ناصر الخلیفی برای یافتن راه حلی مناسب دیدار کنند.

شاید طی هفته‌های اخیر و بعد از نامه امباپه این گونه پیش بینی می‌شد که کار او در پاریس به پایان رسیده است اما به گزارش مارکا، طی چند ساعت اخیر شرایط تغییر کرده و هیچ سناریویی را نمی‌توان نادیده گرفت.

موضوعی که مارکا به آن تاکید کرده بسیار جالب است. این رسانه مدعی شده که احتمال تمدید قرارداد امباپه به مدت 2 یا 3 سال (با شرط انتقال در سال 2024) وجود دارد. به این ترتیب ستاره فرانسوی هم می‌تواند پول خود را کامل از پاریس دریافت کند، هم در صورت تمایل سال بعد به تیم دیگری منتقل شود و در این میان PSG هم از انتقالش سود خوبی به دست آورد.

در میان این اخبار و شایعات کیلیان امباپه یک استوری خبرساز در اینستاگرام خود منتشر و به نوعی حضورش در PSG برای فصل آینده را تایید کرد. او تقویم بازی‌های فصل جدید پاریس را استوری کرد تا نشان دهد قصد دارد فصل آینده نیز در این تیم بازی کند.

1892698

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا