لاپورتا: کمتر از حد انتظار برای نوکمپ خرج می‌کنیم


کد خبر : 1948113 |
12 تیر 1402 ساعت 10:34 |
482 بازدید |

0
دیدگاه


خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا، تایید کرد بودجه بازسازی نوکمپ کمتر از رقم مشخص شده خواهد بود.

لاپورتا: کمتر از حد انتظار برای نوکمپ خرج می‌کنیم

به گزارش “ورزش سه”، خوان لاپورتا به فعالیت خود در باشگاه بارسلونا ادامه می‌دهد و در بین سفرها و جلسات، در مصاحبه‌ای با لا ونگاردیا حضور پیدا کرد.

او در این مصاحبه به بررسی موضوعات مختلف روز پرداخت که در میان آنها اشاره به آثار نیوکمپ خودنمایی می‌کند: “فکر می کنم می خواهیم بودجه ورزشگاه و موارد احتمالی را کاهش دهیم، در واقع این اتفاق در حال رخ دادن است. خیلی نزدیک هستیم که بتوانیم 1100 میلیون یورویی را که گفته شد کاهش دهیم. فکر می کنم اگر همه چیز خوب پیش برود به 960 میلیون و شاید 930 می رسیم.”

لاپورتا درباره فعالیت‌های مخصوص بازسازی نوکمپ توضیح داد: “سال آینده آسان نخواهد بود. ما به استادیومی می رویم که نیمی از ظرفیت نیوکمپ را دارد.  رفتن به استادیوم مونتجوئیک ناراحت کننده است. هرچند به نظر من زیاد نیست.”

1893689

رئیس بارسلونا در مورد استعفای جوردی یواردو، مدیر مسئول اسپای بارسا، گفت: “اعضای هیئت مدیره بیشتری هستند که دنیای ساخت و ساز را می شناسند، شاید از زوایای متفاوتی نسبت به آقای یورادو، اما به خوبی آماده شده اند. ما به تصمیم جوردی احترام می گذاریم، او به ما گفت که می رود زیرا نمی تواند زمان کافی را به پروژه اختصاص دهد و به دلیل فعالیت حرفه ای اش ممکن است ناسازگاری پیدا کند.”

از رئیس بارسا پرسیده شد که آیا پول حاصل از تامین مالی اسپای بارسا، 1500 میلیون یورو، به ساخت یک پالائو(ورزشگاهی چند منظوره در بارسلون) جدید فکر می کند؟ او پاسخ داد: “همه درباره موضوع پالائو بسیار هیجان زده بودند، اما ما این کار را با کمتر از 200 میلیون یورو انجام خواهیم داد و 16000 صندلی خواهیم داشت. این یک پالائو متفاوت و بهینه برای فعالیت های مهم از نظر رویدادها و کنسرت ها خواهد بود. می توانم به شما اطمینان دهم که این مبلغ شامل عملیات مالی 1500 میلیون یورویی می شود که شامل نوکمپ، پالائو کوچک، ایستگاه اتوبوس و فضای باز نیز می شود.”

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا