بمب نقل و انتقالاتی امشب تایید شد (عکس)


کد خبر : 1948524 |
13 تیر 1402 ساعت 23:14 |
6.3K بازدید |

0
دیدگاه

میسون مونت: سخت است اما خداحافظ هواداران چلسی!


میسون مونت، با انتشار پیامی خداحافظی خود از چلسی را تایید کرد.

بمب نقل و انتقالاتی امشب تایید شد (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، در حالی که همه منتظر اعلام رسمی انتقال میسون مونت، ستاره خط حمله چلسی، به منچستریونایتد هستند این بازیکن با انتشار پیامی در شبکه های اجتماعی با هواداران تیم آبی پوش لندنی خداحافظی و سعی کرد آنها را کمی آرام کند.

گفته می شود دو باشگاه چلسی و منچستریونایتد برای انتقال مونت با رقم 60 میلیون پوند به توافق دست یافته اند. این بازیکن امروز تست های پزشکی شیاطین سرخ را نیز پشت سر گذاشت و به زودی خبر رسمی انتقالش به اولدترافورد اعلام خواهد شد.

1894355

میسون مونت با انتشار ویدویی در اینستاگرام جدایی خود را تایید و در چند جمله سعی کرد دلیل تصمیم خود را برای هواداران چلسی توضیح دهد. او صحبت های خود را این گونه شروع کرد: «هواداران چلسی سلام… با توجه به گمانه زنی هایی که در این 6 ماه اخیر وجود داشت شاید جدایی من برای شما تعجب آور نباشه. اما این باعث نمیشه که به راحتی بتونم به شما بگم که تصمیم به ترک چلسی گرفتم.»

او در مورد تصمیمش برای خداحافظی ویدیویی با هواداران چلسی گفت: «احساس می کنم که لیاقت شما بیشتر از یک متن خداحافظی مکتوب بود. به همین خاطر می خواستم مستقیما بهتون بگم که چقدر بابت حمایت هاتون در این مدت ممنونم.»

هواداران چلسی خیلی از جدایی مونت راضی نیستند. ساعتی پیش اعلام شد که حساب رسمی این بازیکن در توئیتر به دلیل گزارش تخلف مکرر هواداران عصبانی چلسی بسته شده است. مونت خطاب به این هواداران گفت: «می دانم که برخی از هواداران از تصمیم من ناراحت هستند ولی باید بدانید که این بهترین تصمیم برای این مقطع از دوران حرفه ای است.»

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا