واکنش کارلوس کی‌روش به انتقاد از بازی دفاعی قطر


کد خبر : 1948527 |
14 تیر 1402 ساعت 06:00 |
1.1K بازدید |

0
دیدگاه

ما مثل پرتغال و برزیل نیستیم؛


کارلوس کی‌روش به انتقاداتی که نسبت‌به سبک بازی دفاعی تیم تحت هدایت او مطرح می‌شود، واکنش نشان داد.

واکنش کارلوس کی‌روش به انتقاد از بازی دفاعی قطر

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی قطر که با هدایت کارلوس کی‌روش در رقابت‌های جام طلایی کونکاکاف حضور پیدا کرده است، در دو دیدار ابتدایی خود برابر هندوراس و هائیتی تنها یک امتیاز کسب کرد، اما در دیدار سوم خود با یک گل مکزیک را شکست داد تا به مرحله بعدی این مسابقات راه پیدا کند.

کارلوس کی‌روش پس از این مسابقه با سوالی در خصوص سبک بازی تیمش مواجه شد و در پاسخ گفت: بازی با این نوع عملکرد و تکیه بر خط دفاعی باعث خوشحالی من می‌شود و مشکلی وجود ندارد. ما مثل هم نیستیم. ما راه‌حل‌هایی مانند برزیل، پرتغال و مکزیک نداریم و بنابراین باید نقاط قوت و ضعف تیم‌هایمان را در نظر بگیریم.

وی افزود: برنامه ما این بود که توپ را کنترل کنیم و اجازه حمله را به تیم حریف ندهیم. همه عملکرد بازیکنان مکزیک را دیدند؛ ما سریع‌تر بودیم و حمله کردیم و این خیلی به ما کمک کرد.

کی‌روش در ادامه عنوان کرد: ما به تیم حریف که هجومی ظاهر شد و به دنبال گلزنی بود، احترام می‌گذاریم، اما این شانس را داشتیم که گل دوم را هم بزنیم. ما تسلیم نشدیم و اگر لازم بود سامبا یا راک اند رول برقصیم، این کار را انجام می‌دادیم. ما هر کاری که نیاز باشد، انجام می‌دهیم و مهم این است که بازیکنان این موضوع را درک کنند.

سرمربی تیم ملی قطر در پایان گفت: ما با برنامه و اراده خود مکزیک را شکست دادیم، اما باید انگیزه و تمرکزی را که با آن بازی کردیم و همچنین اراده‌ای را که برای پیروزی مقابل تیمی به بزرگی مکزیک داشتیم، در بازی‌های بعدی هم حفظ کنیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا