عدالتی: می خواهیم توانایی خود را به کادر فنی ثابت کنیم/ مستعد و باانگیزه آماده کسب مدال طلا هستیم- اخبار رزمی – اخبار ورزشی تسنیم

سامان عدالتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره حضورش در ترکیب کومیته تیم ملی پس از اتفاقات تلخ انتخابی کشورهای اسلامی اظهار داشت: متأسفانه در مرحله آخر انتخابی گذشته اخراج شدم و نتوانستم مسابقات را ادامه بدهم. این اتفاق تجربه خیلی خوبی برای من بود، چرا که داخل کشور اتفاق افتاد و خیلی بهتر از تجربه آن در مسابقات جهانی و آسیایی بود.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: امیر مهدی‌زاده در بازی‌های آسیایی گذشته به خاطر یک حرکت ساده و در آوردن مدال از گردنش شش ماه محروم شد که 90 درصد در از دست رفتن سهمیه المپیکش تأثیرگذار بود. خدا را شکر برای من این‌طور نبود و خیلی سریع با آن شرایط کنار آمدم. پس از این اتفاق در اسفند ماه سال گذشته در مسابقات قهرمانی کشور با بهمن عسگری در دیدار نهایی به مدال طلا دست پیدا کردم.

ملی‌پوش کومیته تیمی کاراته کشورمان با تأکید بر شرایط بهتر عسگری در انتخابی اخیر تیم ملی، تصریح کرد: بهمن عسگری از تجربه خود در انتخابی قهرمانی آسیا بهتر استفاده کرد. او در شش هفت مسابقه بسیار سنگین و پرفشار که باعث شده بود حتی در اواخر مسابقات بدن جوانان خالی کند، عالی، پرقدرت و باتمرکز مسابقه داد و فیکس شد. به عسگری تبریک می‌گویم و امیدوارم بتواند در قهرمانی آسیا بهترین نتیجه را کسب کند.

عدالتی با تأکید بر فشار تمرینات تیم ملی کاراته یادآور شد: بچه‌ها خیلی تحت فشار هستند و اردوهای هفت هشت روزه و با زمان استراحت کوتاه در حال برگزاری است. این اردو آخرین اردوی پرفشار است و از اردوی بعد با توجه به نزدیک شدن به زمان مسابقات فشار تمرینات کمتر خواهد شد. خدا را شکر شرایط روحی و بدنی تمام بچه‌ها خوب است و مستعد و باانگیزه برای طلای کومیته تیمی آسیا آماده می‌شویم.

وی در مورد جوانگرایی ترکیب کومیته تیمی کشورمان گفت: از ترکیب کومیته تیمی سال گذشته فقط مهدی خدابخشی، صالح اباذری و مهدی شهگل حضور دارند و چهار جوان که هر کدام حداقل یک بار قهرمان کشور شده‌اند به ترکیب اضافه شدند. امیدوارم بتوانیم با عملکرد خوب دوباره مدال طلای کومیته تیمی را کسب کنیم. از یک جایی برای هر کسی باید سکوی شروع باشد و در حال حاضر بهترین فرصت برای ماست تا خود را برای مسابقات جهانی به کادر فنی ثابت کنیم و نشان بدهیم همین ترکیب حتی توانایی حضور روی سکوی قهرمانی جهان را دارد. بچه‌های ما نشان دادند هیچ چیزی از بهترین‌های دنیا کمتر ندارد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا