فداکار: انگیزه ملی پوشان کومیته تیمی بسیار زیاد است/ نسل جدید کاراته ایران را نشان می دهیم- اخبار رزمی – اخبار ورزشی تسنیم

امیرحسین فداکار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط  تمرینات تیم ملی کاراته اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم خیلی خوب است و بچه‌ها همدل هستند و کادرفنی شرایط خوبی را برای ما فراهم کرده است. در این مدت خیلی خوب تمرین کردیم که باید از مربیان تیم ملی به خصوص دکتر نیکوخصلت به خاطر تمرینات بدنسازی خیلی خوب تشکر کنم. همه بچه‌ها به خاطر فشار تمرینی یک مقدار خسته هستند، اما به خوبی احساس می‌کنیم که از لحاظ شرایط بدنی‌ در حال رسیدن یه یک سطح بالاتر است.

ملی‌پوش کومیته تیمی ایران در خصوص عملکردش در رقابت‌های انتخابی تیم ملی گفت: تقریباً سه سال است که قهرمان کشور و وارد اردوی تیم ملی می‌شوم و تا مرحله آخر نیز می‌رسم.  این اتفاق خوبی است که هر بار که وارد اردو می‌شوم یک مرحله بهتر می‌شوم. در رقابت‌های اخیر نیز عملکرد خیلی بهتری داشتم و طبق نظر کادرفنی دلایل شکستم فنی نبود و به خاطر کم‌تجربگی بود. امیدوارم این ورود پرقدرت باشد تا سطح جدیدی از عملکردم را برای مسابقات جهانی نشان بدهم.

وی در خصوص جوانگرایی کومیته تیمی ایران و حضور بازیکنان جوان به جای تیم تاریخ‌ساز عنوان کرد: اگر بچه‌های بزرگتر، پیشکسوت و باتجربه‌های ما از سطح انگیزه 70 برای این مسابقات برخوردار باشند، انگیزه ما 170 است. خیلی دوست داریم خودمان را نشان بدهیم و همه بچه‌های تیم این شایستگی را دارند که خودشان را نشان دادند. در رقابت‌های سوپر لیگ کاراته این فصل عضو تیم پاس بودم و هر بار در مقابل تیم‌هایی با بودجه‌های بالاتر شگفتی‌سازی کردیم و در کومیته آنها را شکست می‌دادیم.

فداکار تاکید کرد: علت این موضوع همین همدلی و انگیزه بالای ما  بود و می‌خواستیم خودمان را نشان بدهیم. می‌خواهیم در قهرمانی آسیا نشان بدهیم کاراته ایران هیچوقت رو به اتمام نخواهد بود و نسل جدیدی آمده است تا در سالیان آینده حتی مدال‌های بهتری نیز کسب کند.

به گزارش تسنیم، رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا از روزهای 30 تیر الی یک مرداد در ملاکا مالزی برگزار می‌شود و مهدی خدابخشی، صالح اباذری، مهدی عاشوری، مهدی شهگل، محمود نعمتی، امیرحسین فداکار و سامان عدالتی ترکیب کومیته تیمی کشورمان را در این مسابقات تشکیل می‌دهند.

بهنام دهقان زاده در وزن 55- ، پوریا اقدسی در وزن 60- ، امیر مهدی‌زاده در وزن 67- ، بهمن عسگری در وزن 75- ، ذبیح الله پورشیب در وزن 84- ، سجاد گنج زاده در وزن 84+کیلوگرم نیز نمایندگان کومیته انفرادی کشورمان هستند.

انتهای پیام/

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا